Nikdy neměj strach ze stínů. Prostě znamenají, že někde nablízku svítí světlo.
Ruth Rendellová

♥♥♥

UPOZORNĚNÍ: Tento blog se momentálně nachází kdesi mezi fází rozkladu a rekonstrukcí. Návštěvníci vítáni, avšak na vlastní riziko. ;)

Pád

19. července 2012 v 19:29 | Emily |  Knihovnička
PÁD - Lauren Kate
O čem to je:
Sedmnáctiletá Lucinda Priceová nastupuje do internátní školy pro problémové mladistvé. Nedokáže vysvětlit, že nebyla její vina, co se stalo, a kvůli čemu skončila zde. Už od dětství vídá záhadné stíny, které se objevují vždy, když se má stát něco zlého. Luce se snaží zapadnout do nové společnosti a mezi všemi těmi podivnými lidmi, které potkává, se objevuje tajemný Daniel, který ji nevysvětlitelně přitahuje. On ji však chladně odmítá.
Luce nakonec zjišťuje pravdu- Daniela zná z minulých životů. Daniel je totiž padlý anděl, a ona kvůli jejich lásce stále znovu umírá a znovu přichází na svět. V tomhle životě je ale něco jinak...
Série ANDĚLÉ od Lauren Kateové:
Pád (Fallen), Muka (Torement), Vytržení (Passion), Vykoupení (Rapture)
PádMukaVytržení

Musím říct, že příběh se rozbíhal trochu pomalu. Četl se však dobře, a když přišlo na to správné napětí, těžko se od něj dalo odtrhnout. No a pak konec. Ještě že jsem si půjčila už všechny díly a mohla se vrhnout na druhý díl a posléze na třetí. Všechny části se mi četly lehce, příběh prvních dvou dílů má spád, třetí je dalo by se říct vysvětlovací, ale nemůžu říct špatný. Ono je někdy potřeba udělat si v těch souvislostech jasno :)
Celkově povedená série, hezky romantická, ale přesto ne přeslazená.
Mohu jen doporučit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kajša Kajša | Web | 2. října 2012 v 19:30 | Reagovat

Na tu knížku už jsem narazila, ale vždycky jsem chtěla číst něco jinýho, takže jsem si ani nepřečetla, o čem to je.. Nejspíš si to ale půlčím!! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama